Nasz adres

ul. Waszyngtona 22/107 15-269 Białystok

Napisz do nas

emi-bud.info@wp.pl

Zadzwoń do nas

+48 518 629 082

MONTAŻ SZTUKATERII I TYNKOWANIE DEKORACYJNE W BIAŁYMSTOKU

Prace dekoratorskie

Tynkowanie i malowanie dekoracyjne Białystok

Od wielu lat zajmujemy się pracami wykończeniowymi domów i mieszkań. W ofercie naszej firmy znajdziesz dekoracyjne malowanie ścian, tynkowanie ścian, układanie sztukaterii oraz wiele więcej. Jeśli chcesz wprowadzić do swojego pomieszczenia nieco świeżości, koniecznie skontaktuj się z nami. Odpowiednio dobrane elementy dekoracyjne są w stanie zupełnie odmienić dane pomieszczenie. Z kolei malowanie ścian dekoracyjne nadaje zupełnie osobistego charakteru. Nasz szeroki zakres usług sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie, sprawdź więc malowanie metodą natryskową, układanie glazury i terakoty, a także nasze systemy suchej zabudowy.

Tynkowanie dekoracyjne Białystok

Stylowo udekoruj swój dom

Swoje wnętrze możesz odmienić na wiele różnych sposobów. Tynki dekoracyjne, ozdobne malowanie ścian oraz montaż sztukaterii sufitowej to jedynie część możliwości, które oferujemy. Nowoczesnego wyglądu może dodać zastosowanie odpowiednich tapet, bądź farb wysokiej jakości. Z kolei tynk ozdobny na ścianę to oryginalny pomysł na dekorację, który coraz chętniej jest wybierany, podobnie jak klasyczny i elegancki montaż sztukaterii styropianowej.

Tynk dekoracyjny dostępny jest w wielu rodzajach, dzięki czemu możemy za każdym razem osiągnąć zupełnie inne efekty. Jeśli interesuje Cię tego typu tynkowanie Białystok - skorzystaj z oferty naszej firmy. Bez najmniejszego problemu umieścimy tynk na betonie, cegle, tynkach cementowo-wapiennych czy płytach gipsowych. Z pewnością spełnimy oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających klientów, dzięki czemu wykonane wykończenie wnętrz będzie przyciągać oko.

WYKONYWANE PRZEZ NAS DEKORACJE Z FIRMY PRIMACOL.
Montaż sztukaterii cena

Ozdoby najwyższej klasy

Oferujemy Państwu także montaż sztukaterii i montaż listew przysufitowych. Jeśli interesuje Cię cena montażu sztukaterii styropianowej, to wystarczy się z nami skontaktować. Każdy przypadek jest inny, dlatego proponujemy Państwu indywidualną wycenę. Jednocześnie gwarantujemy, że jeśli chodzi o sztukaterię, montaż jest profesjonalny i cechuje go niesamowita trwałość. Montaż sztukaterii elewacyjnej jest w stanie dodać wyrafinowania i unikalnego charakteru.

Współpracujemy z producentem Modern-Pro, dzięki czemu montaż sztukaterii na ścianie jest profesjonalny, a my proponujemy naszym klientom zniżki na ich produkty. Jeśli chodzi o montaż sztukaterii gipsowej to jesteśmy rekomendowanymi montażystami. Posiadamy najbardziej aktualne informacje w zakresie wykańczania wnętrz. Wykonujemy zarówno tradycyjne rozwiązania, jak i te bardziej nowoczesne.

Zakres usług

Nasza pełna oferta

Oferujemy naszym klientom malowanie dekoracyjne ścian oraz montaż profesjonalny sztukaterii. Taki szeroki zakres usług pozwala nam zarówno kłaść tynk strukturalny i odmienić pomieszczenia w domu, jak chociażby kuchnia czy łazienka. Wielu osobom podobają się tynki, które imitują kamień i jest to bardzo popularny wybór. Takie tynki są odporne na plamy oraz łatwo nimi pokryć całą ścianę. Coraz więcej osób decyduje się na to rozwiązanie, bądź na np. dekoracyjne malowanie ścian, dzięki któremu można ciekawie udekorować swoje nowe wnętrze. Warto też sprawdzić gładzie natryskowe oraz szpachlowanie dostępne w ofercie naszej firmy.

Przez wzgląd na popularność tej metody na rynku, proponujemy najnowsze rozwiązania i ciągle się rozwijamy. Szczególną uwagę przykładamy do detali oraz opinii naszych klientów. Należy dodać także, że umożliwiamy własny dojazd na miejsce, by obejrzeć bieżące prace. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, bądź poprzez e-mail.

© Emi-bud.pl. All Rights Reserved. Designed by HTML Codex