Adam 11.11.2018

Dawida znalazłem na Facebooku. Z początku bałem się brać kogoś nie z polecenia, ale po pierwszym spotkaniu od razu mu zaufałem. Dla takiego laika jak ja, w kwestii profesjonalnych remontów, Dawid był idealną osobą - nie dość, że zajął się wykończeniem mieszkania od stanu deweloperskiego do gotowego do wprowadzenia się, to wcześniej doradził, jakie materiały kupić, począwszy od farb, na panelach i gresie kończąc. Po zleceniu, kontakt się nie urwał - mieszkanie mojej mamy również wykończył, w dobrym tego słowa znaczeniu. ;) Polecam znajomym, polecam również tutaj. Złoty chłopak.

Adrian 13.03.2018

Polecam tego chłopaka ze względu gdyż wie na czym rzecz polega zna się dużo rzeczach wykończeniowych z czego jestem zadawolony. Został mi zaoferowany przez znajomego lecz nie byłem zbytnio do tego przekonany ponieważ miałem swoją firmę która mi inne mieszkanie remontowa ale gdy zobaczyłem co ten chłopak robi z mieszkaniem jaka jest zmiana i dokładność. Nie żałuję. Serdecznie polecam tego Pana. Nie zawiedzie ie się. Porostu złota rączka. :). Pozdrawiam tego Pana.

Julia 28.02.2018

Jeżeli ktoś poszukuje porządnego speca to serdecznie polecam. Wykona nawet najbardziej skomplikowany remont . Chłopak konkretny, przykłada się do pracy jak należy.

Piotr Foton 14.02.2018

Jak ktoś szuka speca od remontu dużego czy też małego to szczerze polecam Dawida (wpadłem na niego przez portal ogłoszeniowy, na początku byłem sceptycznie nastawiony na szukanie kogoś przez ogłoszenie bo sam wole kogoś wziąć z rekomendacji i jak widzicie pozytywne zaskoczenie i dziś sam go polecam) Pomaluje, po szpachluje, glazurę, terakotę i inne panele ułoży, śrubkę czasem nawet wkręci ;) A tak w skrócie - kompleksowy remont przeprowadzi Jeszcze raz polecam

Małgorzata 29.01.2018

Witam, remont wykonany profesjonalnie, starannie tak jak chciałam. Bardzo polecam tego człowieka.